2020 рік поставив нас перед фактом, що наша освітня система потребує перезавантаження – як в плані більш гнучких форм навчання, так і на рівні розуміння навчальної мотивації та свободи учнів. Осінь 2020 року обіцяє бути не менш напруженою, ніж весна, а виклики, перед якими сам-на-сам опиняються вчителі, керівники шкіл, батьки та самі діти, стають лише комплекснішими.
Щосерпня команда центру альтернативної освіти KAIZEN бере перерву від навчання і занурюється в пошуки відповідей на найскладніші питання освіти: від того, як впроваджувати практичні аспекти певних методик, до фундаментальних запитань, чому навчати та для чого. Цього року ми вирішили відкрити наші двері для колег-педагогів, батьків та людей, які цікавляться освітою, й використати потенціалспільноти для пошуку спільних рішень. Запрошуємо приєднатись до наших обговорень у вже знайомому з цього року змішаному форматі (офлайн та онлайн)!
Кому буде цікава ця подія?
- для проактивних, прогресивних та допитливих вчителів
- для методистів та директорів державних,приватних та альтернативних початкових шкіл;
- для вихователів, директорів та власників державних та приватних дитячих садочків та садочків неповного дня;
- для викладачів, вихователів та власників центрів раннього розвитку дитини;
- для “просто” активних та відповідальних батьків – в тому числі, для хоумскулерів, але не тільки;
- для допитливих студентів та студенток педагогічних спеціальностей, які вмотивовані працювати за фахом
Понеділок – 17 серпня
Як перетворити дистанційне/змішане навчання на простір свободи, самореалізації та росту внутрішньої мотивації до навчання?
Вівторок – 18 серпня
1) Як організувати автентичне та глибинне проектне навчання в дистанційному та/або змішаному форматі (молодша та середня школа)?
2) Як створити навчальну спільноту серед учнів та реалізувати горизонтальну взаємодію у ній за умов дистанційного та/або змішаного навчання?
Середа – 19 серпня
1) Як переосмилити роль оцінювання та знайти нові рішення в умовах дистанційного та/або змішаного навчання?
2) Як організувати навчання поза стінами та на вулиці (outdoor learning) в умовах змішаного формату (контент, методи, локації, форми взаємодії) в дошкільній та шкільній освіті?
Четвер – 20 серпня
1) Як не вигоріти та продовжувати самовдосконалюватись вчителю? Які системи для підтримки вчителя можуть створити та запропонувати освітні лідери?
2) Як зробити батьків союзниками та учасниками навчальної спільноти в умовах дистанційного та/або змішаного навчання?
П’ятниця – 21 серпня
Підсумковий день та пікнік у нашому шкільному саду
Щоденний формат роботи (змішаний)
09:00 – 13:00 / офлайн – робота офлайн у одній або двох паралельних групах в центрі альтернативної освіти KAIZEN (Івано-Франківськ), обговорення, підсумки та пропозиції робочої групи
13:00 – 14:00 – кавоперерва та легкий перекус
14:00 – 16:00 / онлайн – трек 1: презентація підсумків роботи офлайн групи, продовження роботи в онлайн з фасилітацією Інша Освіта
16:00 – 18:00 / онлайн – трек 2: презентація підсумків роботи офлайн групи, продовження роботи в онлайн з фасилітацією Інша Освіта
Для участі в курсі необхідно зареєструватися за лінком ▷ https://goo.gl/forms/5M0VZ0xJcaCEWRtB2. Кількість офлайн учасників та учасниць обмежена до 15 людей. В офлайнових групах будемо орієнтуватися на поточні карантинні обмеження та багато працюватимемо на свіжому повітрі. Кількість слухачів онлайн на кожен трек – до 20 людей.
Вартість квитка офлайн участі – 350 грн на день і 300 грн на день при купівлі квитків на два і більше дні. Вартість включає каво перерву та легкий перекус, а також покриває організаційні витрати KAIZEN. Весь прибуток піде на підтримку діяльності нашої школи.
Вартість квитка онлайн участі – 150 грн на трек.
В кінці тижня сформуємо всі матеріали (розробки та відеозаписи), які будуть доступні онлайн за внесок – 300 грн.
Оплата відбувається безготівковим шляхом за цим лінком (https://secure.wayforpay.com/button/b53c1f10e3b54), всі необхідні підтверджуючі документи можуть бути надані за запитом. Також за запитом можливо виставити рахунок на юридичну особу.